Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Prawo Jazdy Piła Nauka jazdy Piła Kat A1 A2 A B BE C CE D‎ Szkoła Nauki Jazdy w Pile Kursy Prawa Jazdy Piła Tanio Najlepsza Szkoła Jazdy Piła Tani Kursy Nauki Jazdy Samochód Motor TIR Ciężarówka Przyczepa
Average rating:  
 207 reviews
 by Adamina
Zdane

100% polecam

 by Pablo
kategoria C

Prawo jazdy na C zrobione i zdane, elegancko.

 by Martyna S.
Bardzo miło

Miła atmosfera, instruktor wszystko spokojnie dokładnie tłumaczy, duże zaangażowanie, 100% polecam naukę jazdy.

 by Miłosz S.
Zdane

Egzamin zdany, jestem zadowolony, polecam naukę jazdy Endzi

 by Wiki
Polecam ???

Cyk i pozytywny!!! ? ???
Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę, którą w profesjonalny sposób potrafią przekazać kursantowi.
Atmosfera całego kursu przebiegła w doborowym towarzystwie trzech instruktorów z uśmiechem na twarzy.
Wielkie podziękowanie dla najlepszych instruktorów Łukasz ? Robert ? Bartek ?
Dzięki tej szkole nauki jazdy osiągnęłam to co chciałam. W tamtym roku kategoria C, C+E, oraz D w tym roku ostatnia kategoria A
Dziękuję z całego serca za wszystko! ❤️

 by Adi
Zdane c+e

Polecam jazdy u mnie były to jazdy doszkalające przyszedłem z innego ośrodka szkolenia nie mogłem zdać prawka na c plus e męczyłem się tu rzeczowo wytłumaczyli co i jak nie tylko żeby zdać prawo jazdy lecz żeby dobrze jeździć dziękuję Pani Doroto ? polecam na 100 % jeżeli chcesz zdać zapisz się do Endzi na kurs

 by Kamil
Kategoria C,C+E

Pełen profesjonalizm,kompetentni instruktorzy.To już kolejna kategoria wyuczona u ENDZI i polecać będę każdemu jednak najwięcej radości sprawiła mi kat.C,C+E pozdrawiam panią instruktor Dorotę bez wątpienia jesteście numerem Jeden dzięki

 by Miłosz Gość
Prawo jazdy kategoria B i B+E C

Byłem, uczyłem się i zdałem dwie kategorie, nic tylko polecić instruktorów i cały ośrodek szkolenia kierowców w Pile. Dla mnie sztos.

 by Patryk Piła
nauka jazdy Piła

100% polecam szkołę nauki jazdy Endzi w Pile! Petarda

 by Maria
Opinia

Mocno, polecam.

 by Witek Skłosz
Zdane A zaraz kurs na B

Egzamin na prawo jazdy A właśnie zdany, zaraz robimy B, już mogę polecić OSK Endzi!

 by Karolcia
Buziaki

Huraaaaa, zdane, buziaki dla wszystkich od Szkoły Endzi!!!!!

 by Rysiek
Prawo Jazdy Endzi Piła

Dziękuje, za kurs, super atmosfera, prawo jazdy na B i C zdane. Do usłyszenia, pozdrawiam wszystkich instruktorów Szkoły Nauki Jazdy Endzi w Pile.

 by Miłosz Piła
Warto się tu uczyć

Warto wybrać szkołę jazdy Endzi. Byłem zrobiłem kurs na A i B i wszystko gra. Polecam wszystkim.

 by Patryk W
Piątka

Daje 5 gwiazdek za kurs i podejście oraz zaangażowanie, 5 gwiazdek bo zdałem za pierwszym razem

 by Patryk
Polecam wszystkim szkołę Nauka Jazdy Endzi Piła

Polecam wszystkim szkołę Nauka Jazdy Endzi Piła! Szczególne podziękowania dla najlepszego instruktora Michała Urbańskiego! Profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera oraz wiedza przekazana na najwyższym poziomie! Kategoria C+E zakończona wynikiem pozytywnym ?

 by Karol Rogalski
Pozdro

Polecam, pozdro dla Łukasza! Niedługo wracam robić C

 by Mirka s.
Polecam Endzi

Mocne zasłużone 5 gwiazdek

 by Ewelina T.
Jak nauka jazdy w Pile to tylko Endzi

Bałam się iść na kurs, ale teraz po wszystkim mogę powiedzieć, że naprawdę nie było czego. Wszystko ogarnięte. Pozdrawiam instruktorów, naprawdę robią robotę.

 by Marcin Piła
Super kurs na kategegorię A

Siema wszystkim, kurs na A zrobiony i zdany. Ogólnie jestem b. zadowolony z szkoły Endzi, fajna szkoła, fajni instruktorzy, konkretnie rzeczowo. Polecam Marcin

 by Pawel
Super

Polecam szkole endzi

 by Macin
Zdane prawo jazdy a i b

Krótko i konkretnie, kurs na prawo jazdy a i b odbyty w szkole Endzi, wszystko zdane, polecam.

 by Marika
Wszystko OK

Miło było się uczyć w tej szkole, wszystko ok, polecam Marika

 by Marika
Zdane

Fajna porządna szkoła jazdy, wszystko mi się bardzo podobało, podejście i zaangażowanie instruktorów oraz wszystkie jazdy samochodem. Polecam Szkołę Endzi.

 by Michalina S
Szkoła Endzi super

Szkoła Endzi robi robotę, wszystko na 100%, polecam.

 by Marek
Egzamin na A i B Zdany - zadowlony

Egzaminy na prawo zdane, jestem bardzo zadowolony z kursów, polecam

 by Natalia
Polecam!

Szkoła Nauki Jazdy Endzi jest naprawdę godna polecenia! Bardzo dobrzy instruktorzy, świetna atmosfera i świetne przygotowanie do egzaminów! Polecam!

 by Bartosz
Nauka jazdy Piła Kat A

Witam !!! Polecam naukę w szkole endzi, wykłady teoretyczne na wysokim poziomie. Instruktorzy zaangażowani w trakcie szkolenia. Jako osoba, która zdała egzamin teoretyczny i praktyczny kategorii A i to za pierwszym razem świadczy że znają się na tym co robią. Robercie , Łukaszu dzięki.

 by Maciek Kursant
Polecam kurs w szkole Endzi

Cały kurs i szkolenie jazdy na motor oceniam na bardzo dobry z plusem. Instruktor bardzo doświadczony, miły, wyrozumiały i przede wszystkim mocno zaangażowany w naukę jazdy. Motocykle nowe i świetnie się na nich uczyło jeździć. Miło wspominam i zdecydowanie polecam naukę jazdy Endzi w Pile.

 by Paweł
Nauka jazdy na złoty medal

Egzamin na A i B zdany bez problemu, bardzo miło wspominam cały kurs nauki jazdy w szkole Endzi, polecam wszystkim, super atmosfera, konkretni instruktorzy. Bardzo fajnie.

 by Marcin
Egzam na A i B Zdany!!!!

Wszystko zdane, nauka jazdy super, polecam wszystkim Marcin z Piły!

 by Bartosz
Kategoria A

Polecam gorąco szkole jazdy Endzi nauczyciele odwalają kawał dobrej roboty widza błędy i tłumacza je tak że cała wiedza którą przekazują praktycznie w sekundę wchodzi do głowy. Wszystko powoli na luzie bez stresu i krzyku. Zdałem za pierwszym bez błędnie. I to ich zasługa wielkie dzięki i jeszcze raz polecam.

 by Gosia
Najlepsza szkoła nauki jazdy!!

Ogromne podziękowania dla najlepszego instruktora Roberta!! Atmosfera podczas nauki cudowna,otrzymywałam świetne wskazówki,które bardzo mi pomogły. Efekt? Egzamin zdany za pierwszym razem!!! Z całego serca będę polecam wszystkim właśnie tę szkołę!! Raz jeszcze wielkie podziękowania dla Roberta!!

 by Marta
Kat. B

Szkoła godna polecenia..
Największe podziękowania dla Pani Ewy za profesjonalną naukę, która dysponuje ogromną wiedzy i co najważniejsze umie ją przekazać. Nie robi problemu z dostosowaniem się do godzin jazdy. Polecam!

 by Łukasz K
Z Dorotą z Endzi w mig sam autkiem popędzisz :)))

Sama przyjemność i nauki esencja, uczyć się jeździć z Panią Dorotą to prawdziwy potencjał 🙂
Cierpliwość, wyrozumiałość, profesjonalizm to jej mocne zalety a i przyjemnie tak, że aż chciałoby się pójść na niejedne wspólne balety 🙂

Pozdrawiam i Dziękuję Serdecznie.

 by Marcin
Kategoria A

W dniu dzisiejszym za pierwszym podejściem zdałem egzamin. Na pewno nie odkryłem Ameryki bo zgadzam się z poprzednikami wystawiającymi opinie na temat szkoły i poszczególnych instruktorów, w szczegulności chciałbym podziękować Robertowi O. bez ciebie zdanie za pierwszym razem raczej nie byłoby możliwe. Fajnie jest posłuchać osoby która nie tylko przygotuje Cię do egzaminu ale wytłumaczy po co dane ćwiczenie robisz. No i dziękuję bardzo Łukaszowi za wspaniałą logistykę i dobór instruktorów. Jeszcze raz bardzo wam wszystkim Dziękuję i być może do zobaczenia.

 by Dżoana
Dziękuję

O tym, że Endzi to najlepsza szkoła wiadomo od dawna. O instruktorach tej szkoły wspomina również literatura światowa.Posłużę się jedynie małym cytatem:"Robert cierpliwy jest, łaskawy jest. Robert nie zazdrości, nie szuka poklasku.Nie unosi się gniewem, nie pamięta złego. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję.Wszystko przetrzyma."Dziękuję
chłopaki za wszystko.

 by Gosia
Najlepsza szkoła nauki jazdy!!

Ogromne podziękowania dla najlepszego instruktora Roberta!! Atmosfera podczas nauki cudowna,otrzymywałam świetne wskazówki,które bardzo mi pomogły. Efekt? Egzamin zdany za pierwszym razem!!! Z całego serca będę polecam wszystkim właśnie tę szkołę!! Raz jeszcze wielkie podziękowania dla Roberta!!

 by Ona
uper Instruktor Robert O.

Witam, ukończyłam kurs na kat A p. ROBERT instruktor bardzo dobry nauczyciel, poświęca swój czas w pracy100% kursantom, nie siedzi w aucie na telefonie. Udziela cennych porad i posiada rzetelna wiedzę gdyż moto to jego pasja. Jak jazda to tylko z Panem Robertem,solidny, empatyczny, uśmiechnięty. Właściciele firmy również sympatyczni. Polecam wszystkim.

 by Nicole
ZA PIERWSZYM! Kat B

Bardzo polecam. Zdałam za pierwszym, przygotowanie świetne. Tylko instruktor Robert! Oaza spokoju. Będę wspominać kurs jak najlepiej!

 by Bartosz
Kategoria A

Polecam gorąco szkole jazdy Endzi nauczyciele odwalają kawał dobrej roboty widza błędy i tłumacza je tak że cała wiedza którą przekazują praktycznie w sekundę wchodzi do głowy. Wszystko powoli na luzie bez stresu i krzyku. Zdałem za pierwszym bez błędnie. I to ich zasługa wielkie dzięki i jeszcze raz polecam.

 by Justyna
Kategoria A zdana za pierwszym razem!

Co tu dużo komentować. Jeśli chłopacy z Endzi nauczyli babę (od zera) jeździć na motocyklu i owa baba zdała prawko za pierwszym podejściem na 600-tce to chyba mówi samo za siebie! Specjalne podziękowania dla Krzyśka, Roberta i Mariusza za cenne rady, cierpliwość i luz! Pozdrowienia 🙂

 by Fabian
C+E

Bardzo polecam szkołę Endzi i Panią Dorotę,która jest najlepszą nauczycielką. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,dużo pomaga i daje ważne wskazówki. C+E zdane za pierwszym razem. Dziękuję jeszcze raz pozdrawiam:)

 by Adam
Kat BE Zdane !!!

Wszystko bezproblemowo, p.Dorota potrafi nauczyć i przygotować do egzaminu zdane za 1 razem :). Jak najbardziej polecam 🙂

 by Kuba
Najlepsza szkoła w mieście!!!!

Witam,bardzo bym chciał polecić szkołę "Endzi" każdemu kto wybiera się jak w moim przypadku na kat A. Bardzo dobre podejście do kursanta i widać,że znaja się na rzeczy!Osobiście będę polecał każdemu kto myśli o prawku. Oczywiście zdane za pierwszym podejściem 🙂

 by Mateusz
Kat. A2

Polecam OSK Endzi wszystkim, którzy chcą szybko i bezproblemowo zdac swoje prawo jazdy. Obsługa i instruktorzy super. Podczas zdawania miałem kontakt chyba z wszystkimi z nich i naprawde mająsuper podejście do sprawy i człowieka. Zdawałem na kategorie a1 a2 i b. Kazdy egzamin zdany za pierwszym. Ci ludzie znają się na swojej robocie. Polecam, bo lepszej szkoły w Pile nie znajdziecie.
Pozdrawiam Mateusz

 by Andrzej H.
Kat. A

Polecam Osk Endzi pod każdym względem. Egzamin zdany za 1wszym razem, serdeczne podziękowania dla Pana Roberta, Pana Wojtka, oraz Pana Łukasza! Pełen profesjonalizm, godziny jazd idealnie dopasowane pod kursanta, zaangażowanie oraz miła atmosfera. Spełniło się moje małe marzenie, teraz czekam tylko na odbiór prawka, zakup maszyny i realizacja dalszym małych marzeń 🙂 polecam wszystkim i pozdrawiam cała ekipę!!!! 🙂 do zobaczenia i powodzenia!

 by Tomek
Kategoria A

Polecam osk endzi.Bardzo miła obsługa doświadczony instruktor Pan Robert który poza sama nauka przekazał mi bardzo dużo wskazówek odnośnie samej techniki jazdy kategoria A zdana za 1 razem. Jeszcze raz polecam.

 by Łukasz
KAT. A

Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Endzi. Bardzo dobry kontakt, miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Podziękowania dla Pana Łukasza, wszystkich instruktorów a w szczególności dla Pana Roberta, u którego widać zarówno ogromną pasję do nauczania jak i samych motocykli. Kategoria A zdana za pierwszym razem. POLECAM !!!

 by Bartek
Endzi !

Najlepsza nauka jazdy w tej galaktyce. Byłem strasznie słaby w jeździe samochodem ale Pan Robert to najlepszy instruktor, cierpliwy i co najważniejsze potrafiący przekazać wiedzę.Polecam z całego serca, zdałem a to wielki wyczyn jak dla mnie.

 by GOSIA
POLECAM instruktora Roberta w Endzi

Pełen profesjonalizm!godziny jazdy dostosowane pod kursanta.Cierpliwość,wiedza instruktora Roberta oraz wsparcie,wyrozumiałość pozwoliło mi przełamać opory i zdać egzamin.Dziękuję Robert!! Polecam Endzi

 by Krzysztof
kat. C+E

Witam na egzamin wybrałem sobie miasto Piła i osk Endzi . W Pile byłem może 3 razy przejazdem a o osk Endzi wiedziałem tyle co z komentarzy. W 100 % mogę polecić tą szkołę oraz profesjonalizm Pani Doroty. Dzięki niej egzamin zaliczony za pierwszym razem. Szczerze polecam

 by Kamik
Prawko C C+E

Polecam szkole Endzi w pile , robiłem prawko C oraz C+E , trafiłem na panią Dorote , bardzo miła oraz sympatyczna pani . Uczy bardzo dokładnie oraz bezstresowo 🙂 trafiając do Pani Doroty egzamin jest 100% zdany 🙂 POLECAM

 by Piotrek
C i C+E

Szkoła godna polecenia..
Największe podziękowania dla Pani Doroty która dysponuje ogromnym zakresem wiedzy i co najważniejsze Umie ją przekazać w sposób zrozumiały nawet dla najbardziej "oporny". Nigdy nie było problemu z dostosowaniem się do godzin jazdy w tym zakresie też wielka elastyczność. Jeszcze raz wielkie dzięki !!!
C i C+E za pierwszym..

 by Maciek
Polecam Naukę Jazdy Endzi!!!!

Świetna szkoła jazdy, bez dwóch zdań, egzaminy zdane, pozdroooo 🙂

 by Marta Bakowska
Super, dziękuje za cały kurs

6+ za cały kurs, wszystko zdane, dziekuje za cierpliwość i za super atmosfer, super szkoła, polecam wszystkim idącym na kurs nauki jazdy!!!!!

 by Marek
Rewelacja

Wielkie dzięki za super kurs i cierpliwość, dzięki za przeszkolenie i zdany egzamin na A i B!

Polecam tą szkołę nauki jazdy !!!

 by Dominik
Opinia

Egzamin zdany za pierwszym razem. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu.

 by Michał
Zdane

Zdecydowanie Polecam tą szkołę nauki jazdy Egzamin zdany bez najmniejszego problemu i bez stresu wszystko przygotowane na kursie bardzo fajnie bardzo mi się podobało i polecam wszystkim

 by Adam
Polecam Naukę Jazdy Endzi

Wszystko ok, Polecam

 by Nikodem
Zdany egzamin

Egzamin na kategorię B zdany za pierwszym razem, polecam bardzo instruktora Roberta i całą ekipę 😉

 by Rafał Kruk
dziękuje pozdrawiam i polecam naukę jazdy u Endzi!

Zdecydowanie i bardzo mocno polecam naukę na prawo jazdy w Szkole Endzi z Piły. Wszystko zdane, fajna atmosfera, super. Elo 🙂

 by Mrotas
zdałem egzamin na prawo jazdy!

Polecam szkołę 8lat temu katB zdana za pierwszym razem rowniez dzisiaj katA zdana za pierwszym razem fajni wykladowcy mila atmosfera elastyczne godziny POLECAM Z NIMI ZOSTANIESZ KIEROWCA ☺☺☺

 by Adrian
super

szczerze polecam 100% zadowolenia i skuteczności

 by Adam
A2

Bardzo miła atmosfera, instruktorzy pomocni, wyrozumiali. Kurs na najwyższym poziomie, z czystym sumieniem mogę polecić.

 by Bartek
Opinia Szkoła Jazdy Endzi Piła

Bardzo dobra szkoła szczerze polecam, jestem bardzo zadowolony z przygotowania i miłej atmosfery. Egzaminy zdałem za pierwszym razem.
Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę ENDZI 🙂

 by Piotr
nauka jazdy Piła

Mówiąc szczerze ....zajebiscie za pierwszym razem
Ludzie ktorzy wiedza co robia pozdawiam ekipe

 by Max
Szczerze Polecam!

Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm.

 by Marcin D.
Super szkoła nauki jazdy

Zdane, super dzięki i pozdrawiam wszystkich instruktorów.

 by Andrzej
Kat. C + kwalifikacje

Ogólnie rewelacja!!!To już moja druga kategoria w tej szkole i po raz kolejny dobry wybór. Wszystko w jednym miejscu, konkretne informacje, konkurencyjne ceny oraz żadnych ukrytych kosztów. Profesjonalizm na każdym etapie szkoleń, a przede wszystkim miła atmosfera i godziny dostosowane do potrzeb kursanta. Kadra szkoleniowa wymagająca, dobrze przygotowana i co ważne punktualna. Mnie prowadziła Pani Dorota, ale świetnie uzupełniali ją też Panowie Wojciech i Andrzej. Oczywiście pozdrawiam wszystkich!!! W rezultacie egzamin zdany za pierwszym razem!!! Szkolenie z kwalifikacji odbyło się równolegle i bez najmniejszych problemów. Niedługo zabieram się za kat. C+E i na pewno nie będę miał problemów z wyborem szkoły! Zdecydowanie polecam!!!

 by Przemek z Chojnice
POLECAM

Zdecydowanie POLECAM 🙂

Najlepsza szkoła, miła atmosfera oraz wspaniali instruktorzy !

Robiłem tam trzy kategorie i jestem bardzo zadowolony!

Szczególne pozdrowienia i podziękowania kieruje do Pani Doroty, która ma bezbłędne podejście do kursantów!! Tak trzymać !

 by Krzysztof
kat.C

POLECAM . Całe szkolenie przebiegło w pełni profesjonalnie . Ważne były również dogodne dla mnie godziny jazd oraz szkoleń.Pozdrowienia dla P.Wojtka oraz Szefostwa.

 by Grzegorz
A

W dobrym towarzystwie czas bardzo szybko płynie, kadra instruktorska na profesjonalnym poziomie, w sposób skuteczny a zarazem w bardzo miłej atmosferze potrafiąca przygotować do bezpiecznego poruszania się po drodze, egzamin zdany za pierwszym podejściem. Serdecznie podziękowania dla Łukasza, Bogusia i całej pozostałej kadry instruktorskiej. Do zobaczenia na trasie. LwG.

 by Franek
B+E

Polecam ! Najlepsza szkoła , super podejście do kursantów , niesamowici a przede wszystkim wyrozumiali instruktorzy ! Kategoria B+E zdana za pierwszym podejściem , oczywiście dzięki panu Wojtkowi ! POZDRAWIAM !

 by Fabian
C

Polecam bardzo tą szkołę nauki jazdy. Super instruktorzy, którzy potrafią przygotować każdego do egzaminu. Dopasowanie jazd do potrzeb kursanta.

Bardzo miła atmosfera także polecam bardzo tą szkołę. Pozdrowienia dla Pani Doroty oraz Pana Wojtka. 🙂

 by Krzysiek
A2

Polecam bardzo dobra szkoła kategoria A tylko u nich!

 by Robert
C+E

Bardzo dobra szkola polecam C+E za pierwszym razem .Egzaminator po egzaminie powiedzial bardzo dobre przygotowanie.Podziekowabie dla pani Doroty

 by Mieszko
Kat. A, BE, C

Najlepsza szkółka która z czystym sumieniem jest godna polecenia. Zrobiłem wszystkie kategoria i za każdym razem wracałem bez zastanowienia. Wzorem jest zaangażowanie właścicieli w wysoką jakość usług szkoleniowych a co za tym idzie doświadczeni i z mega wiedzą instruktorzy, bardzo dobre pojazdy (zgodne z pojazdami egzaminacyjnymi), dogodne i elastyczne warunki finansowania oraz terminów zajęć. Może brzmi to marketingowo ale taka jest prawda. Zasługują na miano najlepszej szkoły jazdy. Polecam! Pozdrawiam całą ekipę z Endzi.

 by Marcin
C, C+E

Witajcie. Naprawę polecam szkołę jazdy Endzi. Przygotowanie do egzaminu na 6+. Chcesz zdać za pierwszym razem zapisz się do tej szkoły nie szukaj innej!!! Instruktorzy wiedzą co uczyć i jak uczyć. Szczególnie Pani Dorota i Pan Wojciech 🙂 Egzaminy zaliczone bez żadnych uwag! Sprzęt na którym się uczyłem naprawdę solidny i nie wychełtany jak w WORD Piła. 🙂 Szef Łukasz naprawdę idzie na rękę, można się dogadać. Itd.... Pozdrawiam Endzi i oby tak dalej!

 by Piotrek
Kat A

Bardzo dobra szkola. Dopasowane godziny.polecam wszystkim ktorzy chca zdac za pierwszym razem.

 by Marcin
Kategoria A

Przygotowanie na najwyższym poziomie, bardzo szybki kurs dopasowany do klienta. Egzamin zdany za pierwszym razem mówi sam za siebie. Polecam 🙂

 by Mariusz
Lepiej sie nie da

3 lata temu zacząłem w OSK ENDZI kursbna kategorie A. Egzamin zdalem za pierwszym razem. W tym roku postanowilem zrobic kolejne kategorie: C oraz C+E. Po wcześniejszych milych doswiadczeniach wybór znow padl na ten ośrodek. Efekt: po zakończeniu kursów pewien wysmienitego wyszkolenia bezstresowo podszedłem do egzaminów które zdalem za pierwszym podejsciem. Jeszcze raz dziekuje Dorocie, Andrzejowi, Wojtkowi i Mariuszowi. Nie zmieniajcie podejścia do kursantów- TAK TRZYMAĆ ?

 by Przemek
Kategoria A

Profesjonalizm nauczanie w szkle Endzi jest priorytetem . Wszystko począwszy od preferencyjnych godzin , miłej obsługi i profesjonalnego sprzętu zasługuje na najwyższą ocenę . Egzamin zdałem za pierwszym razem . Bardzo dziękuję za Wasz wkład w moja edukację .

 by Kris lo
Prawo jazdy kat.ce

Serdecznie POLECAM tą szkołę na bezstresową naukę jazdy dobra atmosfera profesjonalne podejście do każdego kursanta.Prawko zdane dzisiaj za pierwszym razem serdeczne podziękowania dla pani Doroty która tak dobrze przygotowała mnie do egzaminu jeszcze raz serdecznie polecam.Jak masz jakieś wątpliwości z wyborem szkoły nauki jazdy to wybierz tą szkołę

 by Marta
Polecam !!!

Świetna szkoła! Profesjonalni instruktorzy! Fajna atmosfera! Każdy z instruktorów , bardzo dobrze tłumaczy , zwracajac uwage na istotne podczas egzaminu szczegóły. Polecam w 100%

 by Konrad
Polecam

Polecam naukę jazdy Endzi. Bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu. Bardzo dobra atmosfera.

 by Marcel
Polecam

Polecam szkołe Endzi ze względu na bardzo dobrą atmosferę, wszechstronną pomoc oraz za wytumaczenie każdego szczegółu (błedu) który nam ucieka podczas jazdy. Robiłem prawo jazdy na A1 w dn. 04.04.2017 i zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam!

 by Robert
Dobra szkoła

Witam wszystkich nowych kandydatów na kierowcę. 25 marca zdałem za pierwszym razem egzamin ce. Chcialem polecić szkołę Endzi, ponieważ jest tu dobra atmosfera, instruktorzy dobrze uczą i dostosowują czas nauki do kursanta. Ponadto jako pierwsi w Pile zakupili ciężarówkę Iveco, więc latwiej zdać , ponieważ w Wordzie posiadają taki sam samochód. Jako instruktorów polecam Panią Dorotę i Pana Mariusza. Kategoria C również zdana za pierwszym razem w szkole Endzi.

 by Andrzej
prawko kat B

Witam. chciałem serdecznie podziękować Michałowi i Robertowi za skuteczne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kat B. Nauka jazdy odbyła sie w fajnej atmosferze. Jazdy praktyczne dostosowane zostały do moich potrzeb i czasu. Szkoła godna polecenia. Będę polecał innym. Jeszcze raz dziękuję. Aha jazdy na pojazdach egzaminacyjnych szt. 3 co pozwoliło na jeszcze lepsze przygotowanie i możliwość porównania samochodów. Pozdrawiam właścicieli.

 by Sławomir
Prawo jazdy kat b

Dziękuję za szybkie i przyjemne przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kat B. Szkolenie z instruktorski Michałem i Robertem przebiegło w tajnej atmosferze. Instruktorzy dyspozycyjni i z poczuciem humoru. Dobrze wykonują swoją pracę. Polecam. Aha muszę wspomnieć deszcze o flocie którą posiadają. Auta takie jak.na egzaminie a w szczególności sprawne technicznie. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na innych kursach.

 by Aleksander
Odbyłem naukę jazdy w szkole ENDZI

Odbyłem kurs nauki jazdy w tej szkole jestem naprawdę zadowolony z toku nauczania. Egzaminy zdałem za pierwszym razem i gorąco polecam wszystkim tą szkołę nauki jazdy.

 by Paweł
Prawo Jazdy kat.C

Dzięki wam prawo jazdy zdane (za drugim razem)wystarczyło mi parę godzin dodatkowo na doszlifowanie wszystkiego dziękuję bardzo i pozdrawiam szkoła mega super

 by Marek
Prawo jazdy kat. B

Polecam tą szkołę komuś kto szuka bezstresowego przygotowania do egzaminu. Atmosfera na jazdach idealna - nie spięta, ale też na tyle luźna że można się skupić. Dyspozycyjność i dostosowywanie się do kursanta to kolejny atut szkoły. Warto chodzić na wykłady bo można się tam dużo nauczyć. Pozdrawiam

 by Mariusz
Zakręceni pozytywnie 😉

Łukasz, Bogdan i Bartek - każdy wyluzowany i specyficzny na swój sposób. Są ludzie, których trzeba niańczyć a ja preferuje przysłowiową "zjebę" 😉 Łatwiej mi się wtedy przyswaja. Co mam napisać? Teoretyczny 74/74 a praktyczny za pierwszym wejściem. Pozdrowienia tutaj specjalne dla Łukasza, który dał się wkręcić w to, że nie zdałem ;););)

 by Kamila Plucińska
nauka jazdy

Polecam każdemu! 🙂 Bardzo dobre przygotowanie, wesoła i luźna atmosfera z instruktorem Michałem. Gwarancja ekspresowego zdania!

 by Polizist - Zlotow 🙂
Kat. A

Nauka jazdy pierwsza klasa:) Motocykl taki sam, jak na egzaminie w WORD. Bardzo sympatyczne podejscie do kursanta. Egzamin panstwowy zdany za pierwszym podejsciem. Polecam szkole nauki jazdy ENDZI, no i zycze szerokosci na drodze 🙂

 by Wiesław Rążewski
Kat. A 04.09.2015 godz. 12:00

Kurs prawa jazdy zacząłem 26.08 po zdanym pomyślnie teście. Manewrówka jak i jazda po mieście już od 01.09. W ogóle po pierwszym telefonie do Karoliny wiedziałem co trzeba mieć aby przystąpić do kat. A. Wielkie dzięki dla Bartka, Lukasz no i Bogdana, zresztą jak się okazało ziomka z moich stron. Są naprawdę osobami którzy chcą i naprawdę potrafią dotrzeć z wiedzą do kursantów. Ogólnie szkołę wybrałem przeglądając to forum, przypadkowo!!!

************Czy trzeba tutaj lepszego argumentu?****************

ps. 04.09 godz 12:00 manewrówka do 12:34 - żadnego błędu, z miasta wróciłem o 13:02 też bezbłędnie. Oczywiście za pierwszym razem!!!
Pozdrowienia dla wszystkich.
Team godny p o l e c e n i a

 by Karol
kat a

Bardzo polecam tą szkołę. Gwarantuję szybką naukę jazdy zarówno na placu jak i na mieście. Na prawdę godni polecenia 🙂

 by Artur
A2

Gorąco polecam szybko bez problemowo i efektywnie plac bez problemów motocyklem jak nauka jazdy na motocykl to tylko Endzi pozdrawiam

 by Marcelina W.
Najlepsza szkoła nauki jazdy! POLECAM
Baaardzo jestem zadowolona, gdyż udało mi się zdać egzamin teoretyczny i praktyczny bez problemu. Zawdzięczam to niesamowitemu instruktorowi Panu Robertowi, który cierpliwie likwidował moje błędy w jeździe. Atmosfera nie była napięta, a to chyba ważne, żeby nie denerwować się za kierownicą 😀 Naprawdę polecam!
  

 by Jagoda
Kat. B

Polecam serdecznie ! Profesjonalni i mili instruktorzy, świetna atmosfera. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem:)

 by Miłosz
AM

Witam.
Szkoła oki jak najbardziej polecam za pierwszym razem zdałem egzamin teoria oraz praktyka.
Pozdrawiam

 by kursant
Zdane za pierwszym

Polecam serdecznie, dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne, dowolny dobór godzin zajęć praktycznych.

 by Michał
Kat A

Profesjonalne przygotowanie z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, luźna atmosfera, elastyczne godziny i cenne wskazówki od Łukasza. Egzamin zdany za pierwszym razem. Pozdro

 by Przemek W.
Kat.A - Zdane za pierwszym razem!! Polecam!!

Od dawna chciałem wybrać się na kurs kat.A. W końcu nadszedł ten moment! Po sprawdzeniu w internecie różnych szkół i zasięgnięciu opinii znajomych oraz brata, który wcześniej robił tu Kategorię C, wybór padł na Endzi;) Pierwszy telefon i już wiedziałem, jakie dokumenty muszę skompletować by móc się zapisać na kurs, wszystko dokładnie wytłumaczone! Cena jedna z niższych, a do tego można płacić w wygodnych ratach. Duża elastyczność w ustalaniu jazd, co ważne jeśli się pracuje;) Miałem możliwość jazdy na motocyklach o pojemności 250, 500 i 600, co wydaje mi się fajne, bo poznałem wszystkie różnice w zachowaniu jednośladów. Wcześniej nie miałem styczności z motocyklami, a egzamin zdałem za pierwszym razem! Jeśli ktoś zastanawia się nad kat. A to zdecydowanie polecam Endzi!! Dziękuję Łukaszowi, Bartkowi - za cierpliwość i przygotowanie do egzaminu, Bogdanowi - za jazdy i wytłumaczenie moich błędów w kilku prostych, żołnierskich słowach 😉 Dzięki!
Gorąco polecam! Gdy będę robił inne kategorie to tylko w Endzi!

Pozdrawiam

 by Dawid
Prawojazdy Kat A

Polecam wszystkim Szkołę Nauki Jazdy Endzi, bardzo dobre przygotowanie. W moim przypadku kat. A egzamin zdany za pierwszym podejściem!!! Tak pracują profesjonaliści!!!

 by Przemek & Łukasz
Kategoria A - Serdeczne dzięki!!!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Bartkowi oraz Panu Łukaszowi za przygotowanie do egzaminu na kategorie A! Egzamin odbył się wczoraj i?..i ZDANE - I TO ZA PIERWSZYM RAZEM! Ośrodek godny polecenia. Profesjonalne podejście kadry. Elastyczność w ustalaniu terminów jazdy.
Bartek - OGROMNY SZACUNEK!!! ..i oby do zobaczenia na zlocie w Głowaczewie!

 by Kacper Panek
Zdane 🙂

Bardzo polecam "Endzi" 🙂 . Przyjazna atmosfera i bardzo fajni instruktorzy :).Polecam 🙂

 by Damian
Zdane wszystko za 1

Super szkoła , bardzo dobre przygotowanie do Egzaminu co skutkowało wynikami pozytywnymi , dobre materiały do nauki i oczywiście interesujące wykłady teoretyczne. Gorąco polecam i dziękuję Panu Robertowi za dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego.

 by Asia
Serdecznie polecam :))

Jedyna szkoła nauki jazdy i instruktorzy którzy mieli do mnie cierpliwość 😀 przemiła, przyjazna atmosfera jestem jak najbardziej zadowolona - wynik egzaminu pozytywny co tu więcej mówić bardzo polecam 🙂

 by ola
polecam

Nie żałuje wyboru ! Przygotowanie staranne, instruktorzy mili i skuteczni. Podziękowania dla Michała, który przygotował mnie do egzaminu i zrobił to najlepiej. Bez wahania poleciła bym każdemu 😉 Miła atmosfera i dobry kontakt z uczniami. Dziękuje za przygotowanie 😉 Poziom idealny . Jeszcze raz gorąco polecam !!

 by Marcin
kat C E

Przyjazna i profesjonalna szkoła.A przede wszystkim skuteczna.Ciesze sie że wybrałem własnie tą szkołe,dzieki czemu szybko uzyskałem wyczekiwane uprawnienia.Wielkie podziekowania zwłaszcza dla mojego instruktora Pana Włodka , bardzo wymagającego i niekiedy surowego ale poprzez to bardzo skutecznego.Idąc na egz.czułem sie przygotowany i pewny.Polecam wszystkim.

 by Patryk
opinia

Zajebista szkoła, zdałem wszystko za 1 razem, pozdrowienia dla pana Roberta 🙂

 by Mateusz
Kat. C

Szczerze polecam i serdecznie dziękuje Panu Włodkowi, który znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Jest wymagający i skuteczny a przy tym wyrozumiały i cierpliwy. Egzamin zdany bez większych zastrzeżeń !!! Dziękuje i polecam

 by Ala K.
kat B

Bardzo polecam szkołę Endzi! Mega atmosfera na wykładach i w L-ce! Szczególnie dziękuje Michałowi - najlepszy instruktor ever! Nie krzyczy, dobrze tłumaczy. Bardzo miło i szybko minęły mi te godziny 😀

 by Emilia.P
Podziękowanie

Chciałabym bardzo podziękować Panu Robertowi za świetne przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy. Jestem pozytywnie zaskoczona 🙂

 by Kamil 😀
kat.b

Podziekowania dla Michała za miło spędzony czas na jazdach 😀 Ciekawie sie jeździło ..> Egzamin zdany za pierwszym bez problemu. Polecam tę szkołę jazdy !!!!

 by Marta
Kategoria B

Świetna szkoła nauki jazdy 🙂 podziękowania dla p. Roberta za cierpliwość, wyrozumiałość oraz jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze. Pozdrawiam i życzę wszystkim pozytywnych wyników na egzaminie 🙂

 by Michasia
Kategoria B

Świetna szkoła nauki jazdy 🙂 podziękowania dla p. Roberta za cierpliwość, wyrozumiałość oraz jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze. Pozdrawiam i życzę wszystkim pozytywnych wyników na egzaminie 🙂

 by Piotrek
; )

Szkola rewelacja.Chciałbym podziękować panu Robertowi. Nie dość, że można było pogadać i pośmiać się to jeszcze przygotował Mnie tak,że zdałem za pierwszym razem. Pozdrawiam 😉

 by Jakub
Kategoria AM

Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły.Pracują tutaj świetni instruktorzy i panuje tam miła atmosfera.Bardzo dziękuje za profesjonalne przygotowanie do egzaminu.Serdecznie polecam tą szkołę, ponieważ po niej wynik egzaminu będzie pozytywny. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

 by Agata
super szkoła!

Polecam tą szkołę. Dzięki temu ośrodkowi wiele się nauczyłam i bardzo za to dziękuję. Instruktorzy bardzo cierpliwi i wszystko dobrze mi wytłumaczyli. Teoria zdana za drugim razem, ale to przez stres, a praktyka za pierwszym. Jeszcze raz bardzo dziękuję .

 by Grzegorz
KAT B

Świetni, profesjonalni intruktorzy, najlepsze przygotowanie skutkujące zdaniem egzaminu za 1 razem. Wsparcie, świetne rady, cierpliwość, a przede wszystkim panująca atmosfera i dobry humor. Polecam każdemu bo naprawdę warto !!! Zdobywanie uprawnień razem z Endzi to nie mordęga a czysta przyjemność 😀

 by Michał Piła
Kategoria AM

Bardzo i to bardzo polecam tą szkołę!!!!Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu,za bezstresową atmosferę,za cierpliwość i zaangażowanie,zdałem za pierwszym razem!!!Wrócę do was za 3 lata jak będę robił na B.

 by Karolina
kategoria B+E

Serdecznie polecam szkołę! Bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Panu Włodkowi, za bardzo fachowe przygotowanie, cenne wskazówki, które pomagają. Oraz za cierpliwość, opanowanie i miłą atmosferę. Dzięki czemu zdałam egzamin za pierwszym razem. Dziękuję również szefowi Panu Łukaszowi za zaangażowanie i wyrozumiałość. Polecam wszystkim!

 by Mariusz
Kat A

Polecam nie tyle szkołe co Bartka, bo szkoły nie znam 🙂 ale po kilku godzinach z instruktorem Bartkiem egzamin na Kat. A zdany, a wydawał się nie do przejścia. Tłumaczenie zdania poszczególnych elementów zadań egzaminacyjnych bardzo pomocne. Jak ktoś nie wierzy niech wykupi kilka godzin i się przekona sam.

 by Karol
Podziękowanie

Podziękowania dla Bartka za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na kat. A2. Praktykę zdałem za pierwszym razem. Jest dobrym instruktorem wie na co zwracać uwagę. Jeszcze raz dzięki. Za 2 lata zgłoszę się na kat. A :D. Pozdrawiam

 by Miłosz Bednarski
Kategoria B Endzi

Serdecznie polecam tą szkołę !!! Egzaminy zdane bezproblemowo, poziom nauki bardzo wysoki, miła kadra instruktorska wszystko na prawdę profesjonalne, duża swoboda w doborze terminów jazd. Moim zdaniem najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w całej pile !!!

 by Paweł Kryszak
Kat c i zaraz potem c + e

Duży pozytyw,możliwość dogadania się w każdej sprawie bez problemowy kat c zdana za 2 razem (moja wina na placu manewrowym) kat e do c zdana za 1 razem,instruktor wymagający ale oto w tym chodzi idziesz i po prostu zdajesz egzamin bo oto chodzi,polecam szkołe ENDZI DZIĘKI Ipowodzenia dla przyszłych kursantów.

 by Ania
Nauka jazdy Piła

"Endzi" polecił mi mój chłopak, mówiąc, że jest to najlepsza szkoła, żeby zdać prawo jazdy. Faktycznie miał rację 🙂 Kurs w "Endzi" przebiegał w miłej atmosferze i na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję Panu Robertowi za ogromną cierpliwość i za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego 🙂 Jak najbardziej polecam tą szkołę nowym kierowcom ! 🙂

 by Mateusz
Mateusz, B+E

Po pierwsze dziękuję Szefowi i Panu Włodkowi za wszystko.
Egzamin zdałem za 1 razem i myślę, że duża w tym zasługa właśnie Pana Włodka. Miły a zarazem surowy i wymagający oraz co ważne, z dużym doświadczeniem facet. Z Szefem zawsze szło się dogadać w sprawach problemowych (typu: dojazd po kursanta itp).

Jeśli chodzi o kategorię B+E to myślę, że dużą zaletą jest to, że firma posiada auto takie samo jak na egzaminie w WORD-zie. Przez to nie ma dodatkowego stresu związanego z chociażby obsługą nowego auta itp.

Polecam serdecznie, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 🙂

 by Mateusz L.
Kategoria A2

Polecam wszystkim tą szkołę jazdy. Egzamin teoretyczno- praktyczny zdałem za pierwszym razem. Profesjonalne podejście,jeśli coś sprawia trudność, jest to ćwiczone aż do skutku.Chciałbym jeszcze raz podziękować Panu Bartkowi za bardzo dobre przygotowanie mnie do egzaminu. Wszystko było robione jak najlepiej, w świetnej atmosferze i z pasją.

 by Natalia
NATALIA

Tę szkołę polecam każdemu kto chce być wzorowo przygotowanym do egzaminu. Zaczynałam z zawrotną prędkością 15km/h a skończyłam na zdanym za pierwszym razem egzaminie. Pozdrawiam Pana Roberta i dziękuję za anielską cierpliwość...świetny gość aż żal kończyć kurs 🙂

 by Arek
nauka jazdy na dobrym poziomie

Hej Kurs na prawko skończony i zdany egzamin na prawo jazdy. Dobrze uczą w tej szkole jazdy w Pile. Polecam Arson

 by Właściciela
Odpowiedź do komentarza Pana Wojtka z dnia 27 styczeń 2014
Panie Wojtku, nie kojarzę, by był Pan naszym kursantem, w związku z tym prosiłabym nie wystawiać negatywnych opinii o naszej Szkole Nauki Jazdy, gdyż najpierw trzeba by kurs nauki jazdy odbyć by go ocenić, tak jak to robią inne osoby. Dziękuje i pozdrawiam.
  

 by Wojtek
szkoła pod psem

nikomu nie polecam

 by Alinka
Super szkoła!
Bardzo mocno polecam szkołę Endzi! Materiał wykładowy przekazany w sposob niezwykle ciekawy i zrozumiały. Jazdy też wspominam bardzo pozytywnie- świetne metody nauki. 100% Pozytywu !
  

 by lucyna
b

podziękowania dla wszystkich instruktorów za naukę- jesteście świetni... panie Mariuszu wykłady z panem to bajka jazda też. widzimy się niedługo bo mam zamiar zrobić jeszcze u was b+e w najbliższym czasie.
jeszcze raz dziekuje...

 by Kamila
b

Pan Robert to najlepszy instruktor na świecie! 😀 Bardzo miła atmosfera i co najważniejsze bezstresowa. Będę bardzo dobrze wspominać moje jazdy 🙂 Aż trochę szkoda, że już zdałam, bo chętnie bym jeszcze pojeździła w 'elce' z p. Robertem haha :)) POLECAM!

 by Michal W
Kat B

Witam bardzo polecam szkole jazdy @Endzi, Mila atmosfera w "elce"
Instruktor Robert najlepszy pod sloncem. Wyklady wporzadku
Ogolnie polecam !!!

 by Mateusz
Kategoria B

Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Naprawdę bardzo przyjemna atmosfera w "elce" jak i poza nią. Teoria wyłożona naprawdę bardzo profesionalnie. Do instruktorów zawsze można dzwonić o każdej porze dnia i zawsze się usłyszy odpowiedz. Instruktorzy naprawdę przygotowują bardzo dobrze. Zabierają tam gdzie naprawdę można trafić na egzaminie i pokazują każde miejsce na którym można nie zdać. Zdałem wczoraj praktykę za pierwszym razem no i teorię też za pierwszym razem. Zdarzyła mi się również kolizja oczywiście nie z mojej winy, również nie było żadnych problemów.
Bardzo polecam te szkołę no i pozdrowienia dla instruktorów, a w szczególności dla pana Roberta i dla pani Karoliny 🙂

 by Piotr
kat CE

Wykupiłem w tej szkole 3 godziny dzień przed egzaminem i to był strzał w dziesiątkę mimo, że przyjechałem ze Szczecinka. Świetny instruktor, w tym czasie zjeździłem chyba całą Piłę przy okazji szybkie przypomnienie na placu manewrowym. Egzamin zdany bez żadnego problemu. Naprawdę warto. Pozdrowienia dla Pana Mariusza i całego ośrodka.

 by Ada
Dziękuję Endzi 🙂

Naukę w tej szkole będę bardzo miło wspominać. Teoria była omówiona bardzo szczegółowo, dowiedziałam się jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach na egzaminie i o podchwytliwych miejscach w Pile. Bardzo dziękuję Panu Robertowi bezstresowe jazdy w super atmosferze:)Nauczył mnie bardzo dobrze jeździć, tłumaczył wszystko krok po kroku i z anielską cierpliwością odpowiadał na multum moich pytań. Krótko mówiąc szkoła jest w 100% profesjonalna i przyjazna. Gorąco polecam:)
Zdałam dzisiaj egzamin na kat. B bez problemu (to było drugie podejście ale tylko i wyłącznie przez moją własną głupotę)
Pozdrowienia dla wszystkich i instruktorów:) i przepraszam za te statystyki

 by Piotrek
Prawo jazdy kategorii A

Endzi to naprawdę dobra szkoła, zwłaszcza dla przyszłych motocyklistów, egzamin zdałem za drugim podejściem, za pierwszym niestety poległem ze stresem. Możecie narzekać, że ciągle ten plac i plac, ale po zdanym egzaminie docenicie podejście Bartka Dąbrowskiego, naprawdę profesjonalnie przygotowuje on do egzaminów, a do tego w bardzo sympatycznej atmosferze, Polecam Wszystkim:)

 by Michalina
Prawko
Pragne goraco podziekowac Robercikowi,mojemu przesympatycznemu i bardzo spokojnemu instruktorowi.Zdalam za pierwszym razem.Super szkola jadzy.Polecam wszystkim.
 by Ania
🙂

Szczególnie polecam OSK ENDZI naprawdę solidna firma i miła atmosfera 🙂 Serdecznie polecam każdemu tą szkołe, bo dzięki niej zdałam za pierwszym razem prawko 🙂

 by Estera
Wykupywałam godzinki

Kurs rozpoczęłam w Stargardzie ale po przemyśleniach zdecydowałam się wykupywać godzinki w nauce jazdy w Pile po wielu poszukiwaniach trafiłam na właśnie tą szkółkę i mogę wszystkim polecić tą szkołę przemiła atmosfera potrafią zrozumieć człowieka i posiadają anielską cierpliwość. Wczoraj zdany egzamin teraz czekać na plastik 🙂 Pozdrowienia dla Pana Roberta 🙂

 by Olek
Wykupione parę godzin i egzamin bez problemu zdany.
Na dodatkowe godziny jeździłem do pana Łukasza, aż z Szczecinka i opłacało się!!! Miła atmosfera, duża wiedza instruktora i dobra współpraca zaowocowała bez problemowym zdanym egzaminem. Gorąco polecam!!!
  

 by Agnieszka
nauka jazdy
Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do egzaminu praktycznego 🙂 miła, atmosfera podejście profesjonalne do kursanta poziom nauki bardzo wysoki duża cierpliwoś instruktora w tłumaczeniu teorii . Naprawdę polecam jestem bardzo zadowolona!!!
  

 by Małgosia
"ENDZI" - Efektywna Nauka i Doświadczenie Zawodowe Imponują 🙂
Myślę że temat tego komentarza mówi sam za siebie. Bardzo wysoki profesjonalizm i miła atmosfera gwarantują szybkie efekty w nauce. Polecam naukę w tej szkole bo po ich kursie zdanie egzaminu to błachostka
  

 by Ania z bydgoszczy
nie zdawajcie w bydgoszczy szkoda kasy jedzcie do piły
do wszystkich bydgoszczan którzy maja problem żeby zdac egzamin w swoim miescie nie zastanawiajcie sie i jedzcie do piły do szkoły endzi a napewno zdacie profesjonalne i bezstresowe przygotowanie do egzaminu super instruktorzy i super atmosfera ja tak zrobiłam i dzieki temu za pare dni odbieram prafko. szczerze polecam i pozdawiam
  

 by Gosia
Wykupiony dodatkowy kurs i egzamin zdany :)))
Jestem naprawdę wdzięczna za profesjonalną naukę jazdy po Pile panu Łukaszowi.Zdałam egzamin bez najmniejszego problemu i gorąco polecam wszystkim!!!!!
  

 by Paulina z Bydgoszczy
Zdany egzamin za pierwszym razem : ))
W Bydgoskim WORDZIE oblała.Wykupiłam jazdy w szkole jazdy "ENDZI" w PILE. Wciągu 6,5 godz.pan Łukasz pokazał mi miasto Piła i przygotował do egzaminu.Zdałam za pierwszym podejściem.Wszystkim znajomym którzy mają kłopoty ze zdaniem w Bydgoszczy będę polecała Word w Pile a przygotowanie do egzaminu w SZKOLE JAZDY ENDZI z panem Łukaszem.Pozdrawiam Paulina z Bydzi.
  

 by Studio stron - Informatyk
Odpowiedź na komentarz Pana Macieja

Nawiązując do wystawionej opinii Pana Macieja z dnia 21 stycznia 2013

Informuje, że nie usuwamy żadnych komentarzy na tej stronie internetowej, ani na żadnej innej i Pana komentarz również tutaj pozostanie i niech będzie przykładem, że nie interweniujemy w system opinii (chyba że występują w niej wulgaryzmy lub spam). Wszelkie komentarze jakie się tutaj pojawiają były napisane przez osoby trzecie.
pozdrawiam.

 by Agnieszka
Podziękowania

Hej, na naukę jazdy dojeżdżałam aż ze Szczecinka- opłaciło się, trzy dni temu egzamin zdany bez problemu. Dziękuję panu Łukaszowi za cierpliwość i super atmosferę podczas nauki. Tę szkołę polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka ze Szczecinka

 by Maciek
kurs prawa jazdy
Nie dajcie sie nabrać, te komentarze to zwykła ściema, informatyk sam je pisze, te gorsze są kasowane przez niego... tego też już niebawem nie będzie, chcecie sie założyć !!!
  

 by Krystyna
Egzamin praktyczny

Zdałam 16.I.2013r.Sorki za dwie kreski więcej:-))KK

 by Krystyna
Egzamin praktyczny
Krótko: zapamiętasz dobre rady instruktora tej szkoły to zdasz. Jak potraktujesz je lekko-oblejesz. Szczególne podziękowania dla pana Łukasza. Krystyna ze Świnoujścia. Zdałam 16.III.2013r.
  

 by Andrzej
Kat. A

Profesjonalna szkoła, pełne wyposażenie, miła atmosfera, elastyczne godziny, indywidualne podejście. Objaśnienia PLACU i TRASY klarowne i zwięzłe - szybka reakcja na popełnione błędy złe nawyki i ich eliminacja!
Prosto, szybko, zwięźle!
Dojeżdżałem z POZNANIA - opłaciło się!
KRÓTKO -
CHCESZ ZALICZYĆ ZA PIERWSZYM RAZEM -
WYBIERZ TĄ FIRMĘ!
Andrzej z Poznania.

 by Ewelina
Polecam:)
Profesjonalni instruktorzy, tłumaczą dokładnie co trzeba robić:)pozytywna atmosfera, egzamin zdany za pierwszym razem, polecam
 by Agnieszka
Egzamin zdany:)

Nauka w tej szkole przebiegła w świetnej atmosferze, instruktor ktok po kroku tłumaczył co i jak trzeba robić w super sposób 🙂
Polecam tą szkołę w 100 % 🙂
PS.Panie Robercie sernik czeka 🙂

 by Michał
kat. A
Kurs przebiegł bez żadnych problemów. Indywidualny tok zajęć dostosowany do potrzeb kursanta. Egzamin zdany przy pierwszym podejściu, co świadczy o wysokim poziomie prowadzonego kursu. Pozdrawiam i polecam wszystkim.
  

 by Łukasz
Kat. A

Bardzo dobra szkoła,pełen profesjonalizm instruktorów,bezstresowa atmosfera,dużo cennych rad co do jazdy.Egzamin zaliczony za pierwszym razem naprawdę serdecznie polecam.

 by Kaśka
Świetna szkoła!!!
Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc oraz miła atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych sprawiła, że jestem szczęśliwym posiadaczem prawo jazdy kategorii B. Dodam, że egzamin zdałam za pierwszym.Naprawdę gorąco polecam!!!
  

 by Marcin S.
KAT. A

W dniu dzisiejszym zdałem egzamin (za pierwszym razem) i chciałbym z tej okazji bardzo serdecznie podziękować całej ekipie Szkoły Nauki Jazdy "ENDZI", a w szczególności mojemu instruktorowi Łukaszowi. Wszystkim potencjalnym i jeszcze niezdecydowanym kursantom chciałbym powiedzieć, że jeśli szukacie profesjonalnego szkolenia zarówno teoretycznego jak i praktycznego, rzetelności, indywidualnego podejścia oraz kompetentnych a zarazem pełnych poczucia humoru instruktorów - "ENDZI" to strzał w 10!
Szkolenie wspominam bardzo pozytywnie, jazdy w wesołej i swobodnej atmosferze pozwoliły zminimalizować stres związany z egzaminem. Teraz już tylko czekam na dokument i mogę śmigac 🙂
Tego życze również Wam dlatego nie zwlekajcie, to naprawde świetna Szkoła! Polecam!!!

 by Bartek
Kategoria A
A- za pierwszym, wszystko perfect! Polecam
  

 by Dżoana 🙂
już po kursie i prawko zdane 🙂
Szkołę "Endzi" znalazłam w internecie zachęciły mnie wszystkie pozytywne komentarze, więc postanowiłam ją wybrać 🙂 teraz mam już egzamin za sobą zdany pozytywnie i takie same są moje odczucia związane z tą szkołą 🙂 pełna profeska, miła atmosfera i wspaniali instruktorzy w szczególności pozdrawiam Pana Roberta 🙂 dziękuję za cierpliwość i nauczenie mnie jeździć 🙂
  

 by Bogna
nauczyłam się jeździć...
motorem od zera właśnie w tej szkole. Nobel za cierpliwość dla Łukasza:):):) Polecam wszystkim ; świetna atmosfera , profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta. To był trafny wybór:):):)
  

 by Agata
Kat. B
Rewelacyjna szkoła jazdy! Bezstresowo, profesjonalnie, wspaniali egzaminatorzy! Wynik mówi sam za siebie, egzamin kat.B zdany za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Jeszcze raz dziękuję i wszystkim gorąco polecam!
  

 by Mrotas
Zdane za pierwszym!!!!
Nie ma co ale to endzi jest najlepszą szkołą jazdy w Pile nie ma drugiej takiej w okolicy. Serdecznie polecam i Pozdrawiam Mrotas !!!! ;D
  

 by Hania S.
POLECAM!!!!
PROFESJONALNA nauka,pozytywni instruktorzy i bezstresowa atmosfera!Szczerze polecam!!!Nie zamieniłabym szkoły "Endzi"na inną!!!Pozdrawiam Instruktorów i jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!!!!
  

 by Jarek
kat. A i C
Zdecydowanie polecam! Szybko, sprawnie i konkretnie! Oba egzaminy zdane za 1 razem.
  

 by Paweł
KAT. A

Pomimo posiadania kat. B,C,C+E bardzo dużo wyniosłem ucząc się w tej szkole na KAT. A .Porównując wszystkie kursy na w/w kategorie był to mój najlepszy.Miła atmosfera,fachowe podejście i wspaniali instruktorzy.
Wynik egzaminu mówi sam za siebie. Zdany za pierwszym razem.Dlatego POLECAM wszystkim!!

 by Madzia 🙂
Prawko - kat. A
"Endzi" znalazłam w internecie całkiem przypadkiem i szczerze mogę napisać same pozytywy na temat tej szkoły nauki jazdy. Motor taki sam jak na egzaminie, co rzadko jest spotykane. Mili i wyszkoleni instruktorzy. hmm po co mam się rozpisywać napisze jaki był efekt współpracy z "Endzi". Egzamin na kat. A zdałam bezbłędnie za pierwszym razem. Polecam. Pozdro ;]
  

 by Daria
Prawko zdane

Szkołę nauki jazdy Endzi poleciła mi moja dobra koleżanka:D Dziś moge z pewnością powiedzieć, że moj czas i pieniądze nie poszły na marne!Jestem bardzo zadowolona ze szkoły Lukasza i mogę z czystym sumieniem polecić ją innym!Dziekuję za cierpliwość i wyrozumiałość:)

 by Michał K
Tylko "Endzi" - Dziękuje

Chciałem podziękować za profesjonalny kurs prawa jazdy kat.A
To mila i przyjemna atmosfera na zajęciach teoretycznych oraz praktycznych, a także wysoce wykwalfikowana kadra szkoleniowa sprawiła że egzamin na prawo jazdy był wyjątkowo łatwy. Dzięki "Endzi" zdałem za pierwszym razem a także zdobyłem sporą wiedze i doświadczenie za co dziękuje. Chcesz naprawde nauczyć się jeździć i zdać za pierwszym razem? - Tylko "Endzi"
POLECAM:) POLECAM:) POLECAM:)

 by Andrzej G.
teraz moja kolej...
Jestem kolejnym zadowolonym klientem tej szkoły. Pełen profesjonalizm, fachowa pomoc oraz miła atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych sprawiła, że jestem szczęśliwym posiadaczem prawo jazdy kategorii A. Dodam, że egzamin zdałem za pierwszym razem co jest świetnym świadectwem szkoły "ENDZI". Gorąco polecam i pozdrawiam serdecznie:)
  

 by Grzegorz
Kat. A - polecam

Endzi to najlepsza szkoła prawo jazdy w jakiej się znalazłem. Bez krzyków, nerwów a przede wszystkim instruktor to przyjemny
i bardzo dobry nauczyciel. Słucha, stoi nad człowiekiem i tłumaczy. Gorąco polecam wszystkim. Swojego brata na kat. A - skieruję właśnie do tej szkoły. Polecam serdecznie przynajmniej wszystkim przyszłym motocyklistom. Jeszcze raz dzięki.

 by Madzia Ż.
Egzamin zaliczony;)
Jestem bardzo zadowolona z nauki przez którą zaliczylam egzamin na prawo jazdy.Instruktor był bardzo cierpliwy i wykwalifikowany wiec wiedzialam ze mnie nauczy i przełamałam strach jazdy samochodem.Gorąco polecam tą szkołę i jeszcze raz dziękuje za nauke 😉 Pozdrawiam
  

 by KAROL
KURS PRAWA JAZDY KAT B

ZAPISAŁEM SIE NA KURS W STYCZNIU TEGO ROKU. ZGADZAM SIE Z KOMENTARZAMI MOICH POPRZEDNIKÓW KTÓRZY POZYTYWNIE OPISUJA TĄ SZKOŁĘ. JESTEM JUZ PO KURSIE I EGZAMINIE PAŃSTWOWYM KTÓRY ZDAŁEM TYDZIEŃ TEMU. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z PRZEBIEGU KURSU POMIMO ŻE EGZAMIN ZDAŁEM POZA DRUGIM RAZEM. KURS PROWADZONY JEST RZETELNIE I NIE MOZNA SIE DOCZEPIĆ. BYŁEM SPRAWDZONY Z MOICH UMIEJETNOŚCI PROWADZENIA POJAZDU JAK I PRZYGOTOWANIA SIE DO TEORII. SZCZERZE POLECAM ENDZI.
PS. POZDRAWIAM INSTRUKTORÓW I ZYCZE WSZYSTKIM ZDAJACYM POWODZENIA NA EGZAMINIE.

 by Monika
Naprawdę warto
Czytając komentarze moich poprzedników, w stu procentach dołączam do ich pozytywnych opinii oraz oceny szkoły. Jest to niewątpliwie szkoła godna polecenia, której dużym atutem jest rzetelność i profesjonalizm. Korzystając z okazji składam podziękowania szkole nauki jazdy "Endzi" za pomoc w odpowiednim przygotowaniu do egzaminu, a tym samym, w osiągnięciu przeze mnie zamierzonego celu(prawko zdane:D)pozdrawiam
  

 by Maciej
emdzej
bardzo dobra szkoła , fachowo , rzetelnie , egzamin zdany przy pierwszym podejściu , warto wybrać tą szkołę.
  

 by Marcin
Egzamin na prawko zdanny je je je
Ja również mam już za sobą cały egzamin na prawo jazdy i powiem szczerze, że duża zasługę ma tutaj ta szkoła jazdy. Kurs prowadzony był fajnie i wpadało wszystko do głowy bez problemu. Jazdy na poziomie no i wszystko ładnie tłumaczone. Polecam. je je je
  

 by Tomas
Prawo jazdy - Zdane huuuraaa
Witam wszystkich co prawda już dawno ale obiecałem, że dodam tu koment jak zdam egzamin na prawo jazdy lub też nie. Udało się i to bez większych problemów. Widziałem dziesiątki zestresowanych ludzi i w sumie bez sensu, bo nie ma nic gorszego jak nie zdać prawka przez swój stres. Ja podszedłem do sprawy prawa jazdy po prostu, uda się to super, nie uda się to są poprawki. W szkole jazdy nauczyli mnie jeździć. Nie było to zbyt trudne. Załapałem dobrze w.g. mnie po 5 lekcji i nie było czego się obawiać. Na egzaminie zdałem bez problemu i mogę się już cieszyć. Także na koniec mogę polecić tą szkołę bo daje rady no i nie stresować się bo nie ma sensu. Hej
  

 by Tomas
Zobaczmy jak będzie
Wybieram się do tej szkoły jazdy na kurs. Zobaczymy jak będzie. O ile nie zapomnę to po zdaniu egzaminu (albo i nie ;))) dodam info czy jest naprawdę warto. pozdro dla wszystkich, których czeka to co mnie.
  

 by Mariusz
nauka
Fajny kurs, było spoko 🙂
  

 by Mirek
Motocykle i kurs na kategorie A
Chciałem powiedzieć, że w tej szkole nauki jazdy odbyłem kurs na prawo jazdy kat a oraz na kategorie B. Jednak nie będę się tu rozwijał bo nie lubię za dużo pisać. Chodzi o to, że nowe motory jakie są kupione w tej szkole idealnie się sprawdzają. Po prostu rewelacja. Przesiadłem się z kursu na egzamin kat a i nie poczułem żadnej różnicy zatem to co piszą w opisach tej szkoły jazdy to całkowita prawda. Jak ktoś chce zdawać prawko na motor to ta szkoła jazdy to w.g. mnie dobry wybór. Pozdro Mirek ps teraz zbieram kasę na jakieś szybkie cacko zobaczymy jak będzie się jeździło w wakacje. 🙂
  

 by Adam Stesowski
Podziękowania za kurs
Witam na początku chciałbym podziękować wszystkim instruktorom Szkoły Nauki Jazdy za ich wyrozumiałość podczas wszystkich lekcji nauki jazdy jakie odbyłem. Jako młody niedoświadczony kierowca zdobyłem w.g. mnie wszystkie niezbędne informacje oraz umiejętności do prowadzenia auta. Za co bardzo dziękuje. Zdałem egzamin na kategorie A oraz Kategorie B i teraz mogę cieszyć się luksusem jakim jest prowadzenie auta. Jednak to na co tak naprawdę czekam to na ciepłe dni i to abym mógł śmigać ulicami moim motocyklem. W tej szkole jazdy mają nowiutkie motory, które są identyczne jak na egzaminie co pozwoliło mi na bezproblemowe zdanie egzaminu. Nie było żadnego szoku podczas egzaminu jak to było w przypadku moich kolegów, którzy mieli z tym ogromny problem. Powiem szczerze, że jeśli ktoś chce dobrze przygotować się do zdania prawa jazdy to ta szkoła jak dla mnie spełniła się w 100 %, a to co mi się najbardziej podobało to sprzęt: czyli dobre i zadbane samochody no i w idealnym stanie motory. Polecam bez najmniejszego zawahania i polecam tą szkołę jazdy wszystkim tym których czeka egzamin i cały kurs. pozdrawiam Adam S.
  

 by Zdałem egzamin na prawo jazdy w Pile
Nareszczie zdany egzamin na prawo jazdy
Generalnie zdawanie prawa jazdy nie jest fajne. Dużo mnie to kosztowało stresu. Jak przyszedłem na kurs jazdy do szkoły nauki jazdy Endzi to totalnie nie umiałem prowadzić auta. U mnie w rodzinie nikt nie ma więc nawet nie miałem okazji by ktoś mnie pouczył wcześniej na polnych drogach. Zestresowany zapisałem się na kurs jazdy myśląc, że zrobię z siebie idiotę nie znając podstaw i ku mojemu zdziwieniu instruktor potraktował mnie niezwykle miło. Krok po kroku pokazywał co i jak przy czym był bardzo miły, wyrozumiały i powtarzaliśmy wszystko aż do skutku, także byłem miło zaskoczony. Na kolejne lekcje nauki jazdy przychodziłem z uśmiechem i każda lekcja poprawiała moje umiejętności w dużym stopniu. Cały kurs nauki jazdy był według mnie przeprowadzony maksymalnie profesjonalnie zarówno wykłady jaki i przede wszystkim jazdy. Do egzaminu na prawo jazdy również podchodziłem z lekkim stresem ale to już jest ciężkie do opanowania, jednak miałem świadomość, że albo trafię na jakiegoś palanta albo po prostu coś mi się nie uda. Na szczęście tak jak pisałem wcześniej byłem dobrze przygotowany przez instruktora i udało się zdać bez większych problemów, choć w pewnym momencie podczas egzaminu miałem wątpliwość ;P. Udało się i zdecydowanie polecam tą szkołę jazdy w Pile. Nie wiem jak jest w innych, bo nie miałem tak kursu ale jak ktoś jest totalnym laykiem i chce się nauczyć wszystkiego pod okiem kogoś kto się zna to ta szkoła jazdy nadaje się w 100 %. Pozdrawiam wszystkich kogo ten cały proces nauki jazdy jeszcze czeka. Głowy do góry - wszystko idzie się nauczyć. :)))
  

 by Kursant nauki jazdy
Nauka jazdy Piła
Totalnie pozytywna szkoła. Z instruktorem naśmiałem się jak nigdy w życiu 😛 a przy okazji nauczył mnie jeździć bardzo dobrze (bynajmniej tak mi się wydaje xD ) Zdałem za drugim razem ale to przez moją głupotę. Tak to generalnie nauczono mnie dobrze jeździć więc polecą tą szkołę nauki jazdy. Kurs bardzo fajnie prowadzony yo
  

 by kurs prawa jazdy Piła
kat C
prawo jazdy kat c Zdane dziękuje, polecam, pozdrawiam
  

 by Ziom
Nauka jazdy Piła
Nic złego na tą naukę jazdy nie mogę powiedzieć fajnie, miło, sprawnie.
  

 by Kursant
Ja już zdałem prawo jazdy xD
Prawdziwa profeska nic dodać nic ująć. Dobrze uczą jeździć, prawo jazdy zdane Pozdrawiam.
  

 by Uczeń
Nauka jazdy Piła
Nie wiem jakie są inne szkoły nauki jazdy w Pile, ale ta nauka jazdy była całkiem spoko. Lekcje jazdy była zawsze dostosowane godzinowo do mnie i nie było nigdy problemu. Cały kurs prawa jazdy odbył się jak dla mnie bardzo profesjonalnie i miło (nie było krzyku czy tam innych dziwnych spraw). Kto się boi nauki jazdy to powinien przyjść do tej szkoły.
  

 by Młody motocyklista
Nauka jazdy kat a
W końcu mogę spokojnie śmigać ścigaczem po drogach hehe Nauka jazdy na motorze była super !
  

 by Ziom
Szkoła jazdy Piła
He he Udało się i w końcu petarda jeżdżę śmigam pełen serwis szkoła jazdy całkiem spoko. Wykłady na miekko omawiają, wszystko co trzeba by zdać to mówią, a jak ktoś nie zdaje to albo jest kiepski albo trafia na durnego egzaminatora. Mnie się udało zdać prawko więc powodzonka dla wszystkich świeżych kursantów.
  

 by Kursant
Zdałem prawo jazdy kat a b i c+e
Chciałem podziękować całej szkole nauki jazdy Endzi za tak profesjonalną naukę jazdy. Cały kurs prawa jazdy odbył się bardzo fajnie szybko i bezstresowo zdałem wszystkie egzaminy, co prawda na kategorie a nie za pierwszym razem ale to tylko i wyłącznie moja wina super szkoła, klimatyzacja w autach polecam wszystkim. Piostras :))
  

 by Maras
Szkoła jazdy na wypasie
Generalnie szkoła jazdy jaką sobie wyobrażałem. Pełne zaangażowanie w to co robią i nie olewają swoich klientów. Wszystko spoko
  

 by Stasiek
Nauka jazdy - cena
Szkoła jazdy może nie najtańsza w Pile ale za to jakie warunki !! Nauka jazdy przeprowadza w klimatyzacji, instruktorzy wiedzą na co zwracać uwagę i jak uczyć. Generalnie jak ktoś nie oszczędza śmiesznych 50 zł to kurs na prawo jazdy na konkretnym poziomie. Dodam, że znajomy był w tańszej szkole i po prostu płakał takie warunki. Pozdro wszystkim.
  

 by zed
prawo jazdy
kurs na prawo jazdy na prawdziwie wysokim poziomie po prostu super pozdrawiam wszystkich co ze mną się uczyli i polecam tą szkołę jazdy w Pile.
  

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»