Prawo Jazdy Piła Nauka jazdy Piła Kat A1 A2 A B BE C CE D‎ Szkoła Nauki Jazdy w Pile Kursy Prawa Jazdy Piła Tanio Najlepsza Szkoła Jazdy Piła Tani Kursy Nauki Jazdy Samochód Motor TIR Ciężarówka Przyczepa

Tel: 600-931-803 | Email: endzi-naukajazdy@wp.pl

Nauka jazdy kategoria C Piła

Prawo Jazdy Kategorii C Piła – Nauka jazdy kat C Piła

Uprawnia do kierowania: Pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony W ramach kursu oferujemy: – 20 godzin zajęć  teoretycznych – 30 godzin zajęć praktycznych Na kursie  prawa jazdy kategorii C zdobędziesz odpowiednią wiedzę nie tylko  z przepisów ruchu drogowego ale również nauczysz  się pewnie i bezpiecznie prowadzić  samochód ciężarowy. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym uzyskasz  odpowiednią wiedzę i porady. Zostaniesz zapoznany z zadaniami i kryteriami obowiązującymi na egzaminie państwowym . Podczas szkolenia wykorzystywane są urządzenia multimedialne, co pozwoli na szybsze i skuteczniejsze przyswojenie wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz przygotowanie się do egzaminu. Do dyspozycji naszych kursantów oferujemy program egzaminacyjny oraz opracowania pilskich skrzyżowań z komentarzem. Pojazdy użytkowane podczas kursu prawa jazdy:
– MAN TGL 12.250 (szt. 2)
– IVECO EUROCARGO 120E250
 
Wybierając ofertę szkoleniową w Ośrodku Szkolenia Kierowców ENDZI zdanie egzaminu państwowego nie będzie dla Ciebie problemem . ZAPRASZAMY!