Prawo Jazdy Piła Nauka jazdy Piła Kat A1 A2 A B BE C CE D‎ Szkoła Nauki Jazdy w Pile Kursy Prawa Jazdy Piła Tanio Najlepsza Szkoła Jazdy Piła Tani Kursy Nauki Jazdy Samochód Motor TIR Ciężarówka Przyczepa

Tel: 600-931-803 | Email: endzi-naukajazdy@wp.pl

Nauka jazdy kategoria B Piła

Prawo Jazdy Kategorii B Piła – Nauka jazdy kat B Piła

 
Uprawnia do kierowania:

 

a)    Pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony z wyjątkiem autobusu i motocykla

b)    Zespołem pojazdów  złożonym z pojazdu o którym mowa  w lit. a oraz przyczepy lekkiej

c)    Zespołem pojazdów  złożonym z pojazdu o którym mowa w lit. a oraz przyczepy innej niż lekka  o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 4250 kg.

d)    Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kat AM.

W ramach kursu oferujemy:

– 30 godzin zajęć  teoretycznych

– 30 godzin zajęć praktycznych

Podczas zajęć teoretycznych instruktorzy prowadzący szkolenie przekażą nie tylko wiedzę z przepisów ruchu drogowego, ale i zadania i kryteria obowiązujące na egzaminie państwowym . Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę instruktorów, których cechuje indywidualne podejście do kursanta. W naszej szkole panuje miła i bezstresowa atmosfera. Podczas szkolenia wykorzystywane są urządzenia multimedialne, co pozwoli na szybsze i skuteczniejsze przyswojenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Podczas zajęć praktycznych poznasz między innymi technikę jazdy oraz skuteczne metody wykonywania manewrów, co pozwoli Ci na umiejętne i bezpieczne kierowanie pojazdem.

Do dyspozycji naszych kursantów oferujemy program egzaminacyjny oraz opracowania pilskich skrzyżowań z komentarzem.

Pojazdy użytkowane podczas kursu prawa jazdy są takie same jak na egzaminie państwowym w WORD w Pile  tj. Renault Clio III.

Wybierając ofertę szkoleniową w Ośrodku Szkolenia Kierowców ENDZI zdanie egzaminu państwowego nie będzie dla Ciebie problemem.

                                    ZAPRASZAMY!

Samochód przeznaczony do ćwiczeń na kategorię B