Prawo Jazdy Piła Nauka jazdy Piła Kat A1 A2 A B BE C CE D‎ Szkoła Nauki Jazdy w Pile Kursy Prawa Jazdy Piła Tanio Najlepsza Szkoła Jazdy Piła Tani Kursy Nauki Jazdy Samochód Motor TIR Ciężarówka Przyczepa

Tel: 600-931-803 | Email: endzi-naukajazdy@wp.pl

Nauka jazdy kategoria D Piła

Prawo Jazdy Kategorii D Piła – Nauka jazdy Kat D Piła

 
Uprawnia do kierowania:
  a) Autobusem
  b) Ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym

 

W ramach kursu oferujemy:

– 20 godzin zajęć teoretycznych
– 40 godzin zajęć praktycznych (dla posiadaczy prawa jazdy kat. C)
– 60 godzin zajęć praktycznych (dla posiadaczy prawa jazdy kat. B)
Na kursie prawa jazdy kategorii D zdobędziesz odpowiednią wiedzę nie tylko z przepisów ruchu drogowego, ale również nauczysz się pewnego i bezpiecznego prowadzenia autobusu.
 
Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i odpowiednie umiejętności, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną wiedzę. Zostaniesz zapoznany z zadaniami i kryteriami obowiązującymi na egzaminie państwowym. Szkolenie jest prowadzone z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych, co pozwala na szybkie i skuteczne przyswojenie wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz właściwe przygotowanie do egzaminu.
Pojazdem używanym podczas kursu prawa jazdy jest autobus marki BOVA, który jest używany w trakcie egzaminu państwowego w WORD w Pile. Jeśli wybierzesz ofertę Ośrodka Szkolenia Kierowców ENDZI, zdanie egzaminu państwowego nie będzie dla Ciebie problemem.

 

                                                                                     ZAPRASZAMY!