Prawo Jazdy Piła Nauka jazdy Piła Kat A1 A2 A B BE C CE D‎ Szkoła Nauki Jazdy w Pile Kursy Prawa Jazdy Piła Tanio Najlepsza Szkoła Jazdy Piła Tani Kursy Nauki Jazdy Samochód Motor TIR Ciężarówka Przyczepa

Tel: 600-931-803 | Email: endzi-naukajazdy@wp.pl

Nauka jazdy kategoria A2 Piła

Prawo Jazdy Kategorii A2 Piła – Nauka jazdy kat A Piła

 
Uprawnia do kierowania:

 

a)    Motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 KW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającej 0,2 KW/kg, przy czym nie może on powstać w wyniku wprowadzenia zmian w pojeździe

b)    Motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15KW

c)    Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM

W ramach kursu oferujemy:

– 30 godzin zajęć  teoretycznych

– 20 godzin zajęć praktycznych

Podczas zajęć teoretycznych instruktorzy prowadzący szkolenie przekażą nie tylko wiedzę z przepisów ruchu drogowego, ale i zadania i kryteria obowiązujące na egzaminie państwowym . Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykfalifikowaną kadrę instruktorów, którzy są pasjonatami motocykli . Cechuje ich indywidualne podejście do kursanta a podczas zajęć panuje miła i bezstresowa atmosfera. Szkolenie jest prowadzone z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych, co pozwoli na szybsze i skuteczniejsze przyswojenie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Podczas zajęć praktycznych poznasz między innymi technikę jazdy oraz sposoby wykonywania manewrów, co pozwoli Ci na umiejętne i bezpieczne kierowanie określonymi motocyklami.
 
Abyś czuł się bezpiecznie Ośrodek Szkolenia Kierowców Endzi zapewnia tobie ubranie (kask, rękawice ochronne, spodnie, kurtkę z ochraniaczami).

Do dyspozycji naszych kursantów oferujemy program egzaminacyjny oraz opracowania pilskich skrzyżowań z komentarzem.

Pojazdy użytkowane podczas kursu prawa jazdy są takie same jak na egzaminie państwowym w WORD w Pile.

Wybierając ofertę szkoleniową w Ośrodku Szkolenia Kierowców ENDZI zdanie egzaminu państwowego nie będzie dla Ciebie problemem.

                                    ZAPRASZAMY!