Prawo Jazdy Piła Nauka jazdy Piła Kat A1 A2 A B BE C CE D‎ Szkoła Nauki Jazdy w Pile Kursy Prawa Jazdy Piła Tanio Najlepsza Szkoła Jazdy Piła Tani Kursy Nauki Jazdy Samochód Motor TIR Ciężarówka Przyczepa

Tel: 600-931-803 | Email: endzi-naukajazdy@wp.pl

Nauka jazdy kategoria C+E Piła

Prawo Jazdy Kategorii CE Piła – Nauka jazdy Kat CE Piła

Uprawnia do kierowania:  Pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony z przyczepą lub naczepą (TIR) UWAGA: Nie zdajesz egzaminu państwowego z teorii, lecz tylko część praktyczną. W ramach kursu oferujemy: – 25 godzin zajęć praktycznych Na kursie  prawa jazdy kategorii CE zdobędziesz odpowiednią wiedzę nie tylko  z przepisów ruchu drogowego ale również nauczysz  się pewnie i bezpiecznie prowadzić  samochód ciężarowy z przyczepą lub naczepą. Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie i umiejętności, dzięki którym uzyskasz  odpowiednią wiedzę i porady. Zostaniesz zapoznany z zadaniami i kryteriami obowiązującymi na egzaminie państwowym i poznasz technikę odpowiedniego sprzęgania i rozprzęgania przyczepy. Podczas szkolenia wykorzystywane są urządzenia multimedialne, co pozwoli na szybsze i skuteczniejsze przyswojenie wiedzy teoretycznej, praktycznej oraz przygotowanie się do egzaminu. Do dyspozycji naszych kursantów oferujemy program egzaminacyjny oraz opracowania pilskich skrzyżowań z komentarzem. Zestaw pojazdów używany podczas kursu prawa jazdy:
MAN TGL 12.250 (szt. 2) oraz Przyczepa ciężarowa typu TANDEM (szt. 2).
IVECO EUROCARGO 120E250
Wybierając ofertę szkoleniową w Ośrodku Szkolenia Kierowców ENDZI zdanie egzaminu państwowego nie będzie dla Ciebie problemem .  ZAPRASZAMY!